Головна Технічні умови України
HTML Images
Технічні умови України

top1

ДП "Укрметртестстандарт" є утримувачем Головного фонду технічних умов України та електронної бази даних "Технічні умови України".

Правила перевірки технічних умов (ТУ) та змін до ТУ, а також правила внесення ТУ та змін до ТУ до Головного фонду ТУ України та бази даних "ТУ України" визначені в СОУ КЗПС 74.9-02568182-002:2014 "Головний фонд технічних умов України та база даних "Технічні умови України". Загальні вимоги".

Методичні рекомендації щодо розроблення, побудови, викладення, оформлення, позначення технічних умов на продукцію, процеси, послуги, а також щодо надання їм чинності, перевірки, перегляду, внесення змін та скасування викладені в СОУ КЗПС 74.9-02568182-003:2016 «Технічні умови України. Настанови щодо типової побудови, викладення оформлення, позначення, прийняття иа надання чинності".PDF Друк e-mail

У разі зміни інформації про власника ТУ (назва, форма власності, юридична адреса та/ або адреса місцезнаходження, телефон, факс, e-mail тощо) власник ТУ повинен подати зміну до каталожної карти продукції до державного підприємства, яке облікувало ТУ або останню зміну до ТУ (у разі, якщо зміни до ТУ облікувало інше державне підприємство), протягом одного місяця після того, як відбулися зміни, разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на ТУ тощо).

Повідомлення стосовно зміни інформаційних даних про власника ТУ може бути надано до державного підприємства у вигляді офіційного листа.

У разі встановлення факту ліквідації власника ТУ або його відсутності за місцем знаходження, зазначеним у каталожній карті ТУ вилучаються із головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України».

Для внесення змін у базу даних "ТУ України" про власника ТУ надішліть лист (бланк листа щодо зіни інформації про власника ТУ (ЗАВАНТАЖИТИ) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або тел./факс:+38 044 423-49-60.

 Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100